Split Klimalar
Salon Tipi Klimalar
VRF Sistemler
Chiller Sistemler

Klima Bakımı

Zonguldak klima servisi Lineeks, tüm marka ve modeldeki klimalarınız için detaylı bakım hizmeti sunuyoruz. Hızlı ve alanında uzman teknik ekibimiz ile duvar tipi, salon tipi ya da tavan klimalarınızı bakteri oluşumunu engelleyen özel solüsyonlar ile temizliyor. Klimanın tüm aksamlarını en ince ayrıntısına kadar kontrol ediyoruz.

Özellikle yaz aylarında çok fazla kullanılan klimalar, ortamdaki havada asılı bulunan toz, bakteri ve diğer partikülleri filtreleri aracı ile temizleyerek ortama temiz hava üfler. Ancak bakımı yapılmayan klimaların filtrelerinde yoğun partiküller birikir. Bu durum ortamdaki bakterilerin artmasına neden olabileceği gibi aynı zamanda ortamda koku oluşmasına neden olur. 

Klima bakımı yaptırmak, sadece klimanızın daha verimli çalışmasını sağladığı gibi aynı zamanda sağlığınızı da korur.

Klima Gaz Dolumu

Klima gaz dolumu için bize ulaşabilirsiniz. Tüm marka, model ve özellikteki klimalarınız için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. En uygun klima gaz fiyatları, kaliteli işçilik ve hızlı servis hizmeti ile klimanız için en ideal teknik destek hizmeti veriyoruz. 

“Klima soğuk üflemiyor” ya da “klima sıcak üflemiyor” gibi şikayetleriniz varsa bunun en temel nedenlerinden biri klimadaki gazın bitmiş olmasıdır. Klima gaz şarjı ile oluşan bu olumsuz durumlardan hızlıca kurtulabilirsiniz. 

Klima gazı bitti ise eğer bu durum klima borularındaki bir kaçaktan ya da zamanla gazı bitmesinden kaynaklanıyor olabilir. 

Klima Montajı

Zonguldak klima servisi Lineeks ekibi klima montajı konusunda her an yanınızda. Evinizde, mağazanızda ya da şirketinizde yer alan klimalar için hızlı ve uygun fiyatlı demonte hizmeti alabilir, klima sökme işlemi konusunda bizlere ulaşabilirsiniz. 

Eğer klimanızı bulunduğu alandan faklı bir alana ya da adrese taşımak istiyorsanız, yine alanında uzman klima teknik servisi ekibimize ulaşarak hizmet alabilirsiniz. 

Klima modeli ve markası fark etmeksizin, tüm ürünleriniz için monte, demonte ve yer değiştirme hizmeti alabilirsiniz. 

Klimanızı sökmeden önce gazını topluyor, iç ve dış üniteyi itina ile yerinden alıyor ve bakır boruları yine aynı özenle topluyoruz. 

Mesaj Gönder
Servis Çağırın
Zonguldak Kombi Servisi| Lineeks
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?