Kombi Tamiri İşleminde
Nokta Atışı Arıza Tespiti

Kombi tamiri yapılırken arızaların tespit edilmesi, sorunların giderilmesi için en kritik noktadır. Kombide yaşanan soruna hangi parçanın yol açtığını tespit etmek hem zaman hem de maliyet açısından avantajlar sağlar. 

Yapılan ilk kontrollerde sorunlu parçalar tespit edilemez ya da yanlış bir tespit yapılırsa; 

 • Arızanın giderilme süresi uzayabilir, 
 • Sorun düzeldi zannedilip, bir kaç gün sonra aynı sorunlar devam edebilir,
 • Gereksiz parça değişimleri servis bedelini 2-3 katına çıkarabilir.
Ayrıca arıza tespitinde teknik servis personelinin iyi niyeti de oldukça önemlidir. Basit bir sorunu düzeltmek yerine, daha büyük maliyet çıkaracak bir parçanın değiştirilmesi gerektiğini söyleyebilir.
 
Lineeks Teknoloji, ahlaklı ve dürüst ticaret anlayışı içerisinde, mevcut arızaları tespit ederek kombi teknik servis hizmeti verir.

 

Her Marka İçin Profesyonel Kombi Tamiri

Lineeks Zonguldak kombi servisi ile markası ve modeli ne olursa olsun tüm bakım, tamir ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

1 Yıl Parça Garantisi

Kombi marka ve modeli ne olursa olsun yapılan tüm işlemlerde 1 yıl parça garantisi verilmektedir. 

Zonguldak kombi servisi alanında müşterilerine hızlı ve kaliteli bir servis deneyimi yaşatmak istiyoruz. Sadece kombi tamiri ya da parça değişimi yaparken değil, işlem tamamlandıktan sonra da yanınızda olmaya devam ediyoruz. 

Kombi tamiri sırasından değiştirilen tüm parçalar Lineeks Teknoloji tarafından 1 yıl garantilidir. 

Tamir işlemi tamamlandığında personelimiz tarafından size verilecek kombi servisi fişinde, yapılan işlemler ve garantili parçalar yer almaktadır. 

Formu Doldurun Sizi Arayalım

Yaşamakta olduğunuz kombi arızası hakkında ön bilgi alabilir ya da servis talebinde bulunabilirsiniz.

  Hızlı ve Ekonomik Çözümler

   

  Kombi tamirinde, bir teknik servisten bekleyeceğiniz tüm avantajlı özellikler 

   

  Hızlı ve Ulaşılabilir
  Kombi Servis Hizmeti
  Tecrübeli ve Çözüm Odaklı
  Servis Personeli
  Kredi Kartı ve Hesap Kartı
  ile Ödeme İmkanı
  En Uygun Kombi Servisi ve
  Yedek Parça Fiyatları

  Kombi Tamiri Hakkında Tüm Merak Edilenler

  Zonguldak Kombi Servisi ve Hizmetleri Hakkında Tüm Bilgiler Burada

  Kombi, doğalgaz ile elde edilen enerjiyle kombi kazanındaki suyu ısıtılarak odalar içerisinde yer alan peteklere pompalanması sonucunda ev, iş yeri ve diğer tüm kapalı mekanların ısıtılması ve sıcak su kullanımı için üretilen cihazlardır. Onlarca farklı kombi markası ve modeli bulunmaktadır. İlk yıllarda satışa sunulan standart kombilerin yerini günümüzde daha çevreci ve ekonomik özelliklere sahip yoğuşmalı kombiler almışlar.

  Kombi tamiri yapmadan önce kombiden oluşan sorunların tespit edilmesi gerekir. Isıtmada yaşanan verim kaybı, kombinin sesli çalışması ya da kombi ekranında alınan bir hata kodu ile kombi arızası tam olarak tespit edilir. Yerinde arıza tespiti yapıldıktan sonra, gerekli yedek parça temini yapılır ve yine kombi sök tak işlemi yapılmadan parça değişimi gerçekleştirilir. Kombi arızalarında en öne çıkan sorunlardan biri kart arızasıdır. 

  Kombi kart arızası durumunda, kombiden kart sökülür ve arızalı parçanın tespiti ve değişimi yapıldıktan sonra özel kombi kartı cihazlarında tüm kontroller yapılır. Kombi kartı tamiri ve testi başarılı olursa, yine yerinde müdahale ile kart kombiye takılır. 

  Kombi arızası ne olursa olsun, gerekli müdahaleler yapıldıktan sonra kombinin tüm fonksiyonları kontrol edilir.

  Tüm kombi yedek parça çeşitleri ile tüm marka ve model kombiler için parça satışı yapıyoruz. En uygun kombi yedek parça fiyatlarımız ile aradığınız tüm ekipmanları talep edebilir ve en hızlı şekilde temin edebilirsiniz. Kombi yedek parçalar, Zonguldak’ın tüm ilçeleri, Bartın, Düzce ve Karabük’e en hızlı şekilde ulaştırılır.

  Tüm kombi marka ve modelleri için teknik servis hizmetimiz vardır.

  Telefon ya da WhatsApp üzerinden servis talebinde bulunduğunuzda genelde aynı gün içinde teknik ekibimiz sizlere ulaşacaktır. Servis formu üzerinden yapılan talepler bir sonraki iş günü içinde değerlendirilir, tarafınıza ulaşılır ve servis ekibimiz sizlere yardımcı olur.

  Kombi teknik ekibimiz yerinde incelemeler sonucunda, parça değişimi ya da teknik müdahale gerektirecek bir işlem yapmadan sizlere yardımcı olursa, sadece 40 TL servis ücreti ödersiniz. 

  Lineeks kombi servisi, Zonguldak Merkez’e bağlı tüm mahalleler, Kozlu ve Fatih Sitesinde teknik destek hizmeti vermektedir. 

  Kombi yedek parça satışı konusunda Türkiye’nin tüm illerine kargo ile kombi parçaları gönderimi yapmaktadır.

  Mesaj Gönder
  Servis Çağırın
  Zonguldak Kombi Servisi| Lineeks
  Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?