Zonguldak Buderus Servisi olarak, tüm Buderus marka ve modeldeki kombileriniz için kış bakımı, arıza ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Zonguldak merkez, Kozlu ve Kilimli ilçelerinde haftanın 6 günü saat 08:00 – 19:30 saatleri arasında bizlere ulaşarak hızlı ve kaliteli servis hizmeti alabilirsiniz. 

Buderus kombi bakımı, elektronik kart arızası, gaz valfi, genleşme tankı, pompa, üç yollu vana ve üç yollu tamir takımı, eşanjör, elektrot ve daha bir çok farklı aksamda oluşabilecek arızalar için en hızlı, çözüm odaklı ve uygun fiyatlı kombi servis hizmetimiz ile tanışın. 

Merkez, Kozlu ve Kilimli Buderus kombi servis talepleriniz aynı gün karşılanır ve sizler için en uygun gün ve saat belirlenerek ekibimiz adresine ulaşır.

1 Yıl Parça Garantisi

 

Buderus kombi tamirinde yapılan tüm işlemlerde 1 yıl parça garantisi verilmektedir. 

Zonguldak Buderus kombi servisi alanında müşterilerine hızlı ve kaliteli bir servis deneyimi yaşatmak istiyoruz. Sadece kombi tamiri ya da parça değişimi yaparken değil, işlem tamamlandıktan sonra da yanınızda olmaya devam ediyoruz. 

Kombi tamiri sırasından değiştirilen tüm parçalar Lineeks Teknoloji tarafından 1 yıl garantilidir. 

Tamir işlemi tamamlandığında personelimiz tarafından size verilecek kombi servisi fişinde, yapılan işlemler ve garantili parçalar yer almaktadır. 

Kombi Tamiri İşleminde Nokta Atışı Arıza Tespiti

Buderus Kombi tamiri yapılırken arızaların tespit edilmesi, sorunların giderilmesi için en kritik noktadır. Kombide yaşanan soruna hangi parçanın yol açtığını tespit etmek hem zaman hem de maliyet açısından avantajlar sağlar. 

Yapılan ilk kontrollerde sorunlu parçalar tespit edilemez ya da yanlış bir tespit yapılırsa; 

  • Arızanın giderilme süresi uzayabilir, 
  • Sorun düzeldi zannedilip, bir kaç gün sonra aynı sorunlar devam edebilir,
  • Gereksiz parça değişimleri servis bedelini 2-3 katına çıkarabilir.
Ayrıca arıza tespitinde teknik servis personelinin iyi niyeti de oldukça önemlidir. Basit bir sorunu düzeltmek yerine, daha büyük maliyet çıkaracak bir parçanın değiştirilmesi gerektiğini söyleyebilir.
 
Lineeks Teknoloji, ahlaklı ve dürüst ticaret anlayışı içerisinde, mevcut arızaları tespit ederek kombi teknik servis hizmeti verir.

Kombi Bakımı Hakkında Tüm Merak Edilenler

Kombinizin bakımını yaptırmadan önce aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada.

Evet, yoğuşmalı ya da hermatik fark etmez, tüm Buderus kombi modelleri için teknik destek hizmeti sağlıyoruz.

Teknik servisimiz Kozlu’ya bağlı Fatih Mahallesinde yer almaktadır. (Fatih Sitesi)

Fatih Mah. Okul Sok. No:1/A Kozlu Zonguldak. 

Kozlu ilköğretim okulunun üstünde, denize bakan yoldayız. Şok market karşısında.

Özellikle belli yıldan sonra ya da yüksek voltaj durumlarında, kombinizin anakartı hasar alabilir. Böyle bir durumda sıfır kart takmak yerine kartınızı tamir ettirerek, daha hızlı ve uygun fiyatlı bir çözüm sağlamış olursunuz. 

Buderus kombi elektronik kart tamiri yapıyoruz. Yapılan işlem 1 yıl garanti kapsamına alınarak, aynı sorundan dolayı tekrar tekrar ödeme yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

ÖNEMLİ: Yüksek voltajdan kaynaklı arızalarda, kartınız tamir edilir, yapılan işlemin detaylarının yer aldığı hizmet faturası adınıza kesilir. Bu fatura ile birlikte, Elektrik kurumundan, oluşan zararı talep edebilirsiniz.

Kilimli Buderus kombi servisi hizmetimiz vardır. Haftanın 6 günü bizlere ulaşıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Garantili cihazlarda, kış bakımı, oda termostatı ve petek yıkama işlemlerini yapabiliyoruz. 

Arıza durumunda Buderus Yetkili Servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Buderus Yetkili Servisi değiliz. Garantisi olmayan kombileriniz ya da garanti kapsamına alınmamıi hizmetler (bakım, aksesuar..vb) ve tüm talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj Gönder
Servis Çağırın
Zonguldak Kombi Servisi| Lineeks
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?