2. el kombi arıyorsanız, sıfır ayarında kombiler burada. Daha uygun fiyatlarla evinize kombi almak için bize ulaşabilir ve bütçeniz için en uygun kombilerden birini seçerek, ücretsiz montaj hizmetimizde faydalanabillirsiniz. Zonguldak’ta 2. el kombi almak istiyorsanız 0552 779 26 67 numaralı telefondan teknik ekibimizi arayabilir, hem kombiler hem de fiyatları hakkında  tüm detayları öğrenebilirsiniz. 

2. El Kombiler Sağlam mıdır?

  • 2. el kombiler sizlere ulaşamadan önce tüm testlerden geçer. Ana aksamı oluşturan tüm parçalar tek tek kontrol edilir ve sorunsuz çalıştığından emin olunur.
  • Mekanik ve elektronik tüm parçalar teste tabi tutulur. Testlerden geçmeyen parçalar orjinali ile değiştirilir. 
  • İç aksam testleri başarılı bir şekilde sonuçlandıktan sonra, kombini dışı ilaçlı su ile temizlenir ve ilk günkü parlaklığına getirilir. 

2. El Kombide Garanti Veriyor musunuz?

  • Tüm 2. el kombilerimizde 1 Yıl Koşulsuz Garanti veriyoruz.
  • Kombi montajı tamamlandıktan sonra size verilecek servis formu ile 1 yıl boyunca garantiden faydalanabilirsiniz. 

2. El Kombi Fiyatları Ne Kadar?

 

Kombi ücretleri marka ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama fiyat aralığı 1500 – 2000 TL arasında olmaktadır. Kombi fiyatları belirlenirken, marka, model, özellikler, üretim yılı ve diğer teknik özelliklerine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. 2. el kombi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Her Marka 2. El Kombiler

Lineeks Zonguldak kombi servisi ile markası ve modeli ne olursa olsun tüm bakım, tamir ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
Mesaj Gönder
Servis Çağırın
Zonguldak Kombi Servisi| Lineeks
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?